15.–16. Juuni Lauluväljak

Tänusõnad

Jaak Ahelik: Oli unustamatu nädalavahetus. Tänud Jüri, et jaksasid.
Toomas Vanem: Kõik sujus nagu kellavärk, Summerist jäi meile kõigile super hea elamus, lahe festival oli!
Linda Langsepp: Aitäh! Eriti Toomas Vanema ja The Limited Editioni, Oli Browni, Skid Row ja Bryan Adamsi eest.
John Greatwood /Skindredi manager/: On behalf of all of the Skindred team thank you for having us, and for looking after us so well. We all had a great time and a great show. It was the first time for all of us in your beautiful country and we can't wait to return.
Kerttu von Kuriloom /Skindredi esinemisest/: Väga head mussi tegi!
Roland Puusepp /Pantokraatori trummar/: Minu jaoks oli see parim festival, kus viimasel ajal käinud. Palju huvitavat muusikat, otse koju kätte. Ma väga soovisin, et see üritus muutuks jälle traditsiooniks. Kahju, et see vist nii ei lähe ja respekt korraldajatele.
Vesta Uuetoa: Väga vinge Summer oli: suurepärased esinejad, ladus korraldus, ainult ilm jättis teisel päeval veits soovida, kuid Pantokraator ja mõni teinegi suutis muusikaga sedagi viga parandada! Aitähaitähaitäh Jüri ja co!
Anneli Pungast: Kuidas selle koera ja karavaniga oligi... Miks peab alati virisema ja vinguma?? Mina ostsin pileti enne nimede väljahõikamist ja ma ei kahetse, sain osaleda kogu festivalil odavamalt kui värvast ostetud 1-päeva pilet oli, see on loomulik, et mida varem seda parem. Ning 100% kõik esinejad olid väga head ja mõlema päeva peaesinejad olid STAARID. Kõik esinejad ja korraldajad ANDSID. Ma ei näinud mitte ühtki rahulolematut osalejat, kiitust kuulsin aga palju. Leidsin endale pika nimekirja uusi leide. Mitte ühtki mõtetut süldibändi, mis alati lisatakse kassa tekitamiseks ja ajaraiskamiseks. Nii et lõpetage see mahategemine, ving ja viu. Kas selle artikli kirjutaja käis üldse kohal või kas ta on Makarovi raamatupidaja, et kust ta võtab, et Rock Summer põrus, EI põrunud. Lõpetage valeinfo jagamine. Olge vähem eestlased ja rohkem inimesed, nautige elu ja olge rõõmsad.
Piet Boerefijn /Eesti Toidupanga tegevjuht/: We would like to thank you for your great support to children from Estonian big families. Everything was organized very well, the children had a great time and the concerts and food were very good. From one big family we heard that for them is was the first time in 16 years that they could visit a concert or festival!! Isn’t that great? Also many thank to Salvest, Lions Club and all volunteers, supporters and sponsors.
Elmo Küttim: Bryan Adamsi 2 tunnine kontsert oli tõeline maiuspala... Teised esinejad olid n.ö. vastavalt maitsele...:) Minu jaoks oli RS 25 esimese päeva üllatuseks Mumiy Troll - Ei olnud teda lives varem näinud....
Kadry Aasamäe /Bryan Adamsi esinemisest/: Minu esimene kvaliteetkontsert!
Andres Kalk: Brian andis taas superkontserdi. Nägin teda Live's neljandat korda. Alati on olnud ta lahe ja suhelnud publikuga ja publiku "käima" tõmmanud. Kontsert oli ca. 2-tunnine...mega!
Mariann Kilg /Bryan Adamsi esinemisest/: Uskumatu kontsert! Ülemõistuse siiras ja millline feeling....WoW! :-))))
Margit Gruuse: Kummardus Summeri korraldajatele. Tegelikult oli Rock Summer üks üle pika aja parimaid üritusi Lauluväljakul, rahvast oli piisavalt nii palju, et keegi ei kakerdanud kellelgil jalus ega kuskil järjekorras ei pidanud tunde seisma. Väljak oli nii puhas, et ei raatsinud nätsugi muru sisse paotada. Vetsud olid oodatumast kasitumad ja paberit jätkus mõlema päeva lõpuni. Ja rahvas oli üle keskmise tavakülastaja – rõõmus, heatahtlik, distsiplineeritud, kuid samas vägagi peomeeleolus ja kõigi ja kõige suhtes positiivne.
Erik Sakkov /Pantokraatori manager ja süntesaatorimängija/: Jüri, Pantokraator tänab Sind ja meeskonda väga toreda festivali eest. Meile oli Rock Summeril mängimine suureks auks. Aitäh, et jaksad.
Mari-Liis Dolenko /Bryan Adamsi esinemisest/: Kurja kui mõnus! Aitäh korraldajaile, sajaga!
Rambo Stevens /P.I.L.i manager/: Thank You for inviting us.
Alo Jaanivald: Nostalgialaks sada% käes:-) PIL on oli fantastiline!
Raivo Mitt /Bryan Adamsi esinemisest/: Ullult hea saund oli!!! Müts maha...
Rachel Bolan /Skid Row basskitarrist/: Thank you for including us on such a momentous occasion.
Marite Rassel /Bryan Adamsi esinemisest/: Ülemõistuse hea kontsert ja elamus
Helen Kel: Suured tänud!! Väga lahe oli, väga hästi korraldatud, kõik toimis täpselt ja ülilahe muusika :)
Cady Ka /Bryan Adamsi esinemisest/: Super elamus!!
Kerly Kerge /Bryan Adamsi esinemisest/: Võimas oli, tahan sinna tagasi
Fabio Carmassi /Zucchero tour manager/: Thank you Juri, you did a great job !!!
Andres Kalk /Zucchero esinemisest/: 17-liiget ja 5-komplekti lööriistu - vägev! Sellist kooslust kohtab harva - õnnitlused neile kes kohal olid!
Sirje Vürmer: Summer oli lahe. Esinejad olid hästi valitud - igale maitsele; publik oli intelligentne, kusagil ei näinud mahavisatud topse ega prahti. Kahju neist oma-naba-imetlejaist ilkujatest, kes ei käinud ja nutavad kalli pileti üle - nad ei tea, millest nad ilma jäid. Mind hämmastas Peeter Rebase väide, et Zucchero ei huvitanud kedagi. Mannetu mõnitamine. Zucchero kontsert oli fantastiline punkt Summerile. Kummardus Makartsile.
Marko Atso /Metsatöllu trummar/: Aitäh, oli suurepärane.
Carmen Linnumäe /Bryan Adamsi esinemisest/: võrratu!
Kristiina Loos /Bryan Adamsi esinemisest/: See oli tõesti parim!!
Kristiina Reinvee /Bryan Adamsi esinemisest/: Super elamus!
Paap Kõlar: Müts maha, väga hästi korraldatud üritus oli.
Heather Shaw /Oli Browni manager/: Dear Juri! What an absolute pleasure it was being a part of Rock Summer, as well, to finally meet you. We had so much fun and Estonia is a place we want to keep coming back to.
Erik Norberg /Bryan Adamsi esinemisest/: Very nice mr Adams! You know how to entertain!
Toomas Vanem /The Limited Editioni liider ja kitarrist/: Jüri, tuhat tänu Sulle ja Sinu tiimile selle fantastilise ürituse eest! ka minu bänd ühineb nende sõnadega ...ja Rockime edasi .... Keeeeep Rocking :)
Manvel Saroyan: It was amazing guys !!!
Renee Meriste /Marya Roxxi manager/: Suured tänud meie kõigi poolt! Meie meelest oli väga hea festival ja loodame, et jäite rahule ka meie kontserdiga. Maryal oli tegelikult ainus koht, kus yldse Eestis esineda, Rock Summer ja peale 9 aastat ootamist see õnnestuski. Kui Rock Summerit rohkem ei ole, siis ei teagi, kas Marya enam kunagi Eestis esineb.
Lihtsalt Triinu: Sain tänu teile fantastilise elamuse aitäh teile. artisitid olid ka väga hästi kohal ja andsid suurepärase kontserdi eriti meeldisid mulle brian adams metsatöll winny puhh suured tänud ja suured kallid teile. :)
Henry McGroggan /Sharon Corri manager/: Dear Juri, thank you for inviting Sharon, she had a great time and loved being there.
Reet Kolkkanen /Sharon Corri esinemisest/: Nauding!
Mikk Tammepõld /Dramamama solist ja kitarrist/: Täname kutsumast. Meil oli väga mõnus esineda. Bryan Adamsi kontsert läks ka kuidagi eriliselt korda. Uute kohtumisteni uutes seiklustes.
Simone Rossetti /The Watchi solist ja flöödimängija/: Our pleasure dear Juri.
Tuuli Tattar: Väga tore üritus oli, super korraldus ja tasemel artistid. Mina jäin väga rahule:)
Mauno Meesit /Sinise liider, solist, kitarrist/: Suur suur aitäh minu ja kogu meie bändi poolt! Vaatamata rahva vähesusele valitses festivalil väga hea ja õige õhkkond ja oli au sellest nii esineja kui publikuna osa saada!
Dan DeVita /Skid Row, Skindredi ja Walking Papersi manager/: Thanks Juri. All of our bands had a great time.
Heini Vaikmaa /Mahavoki liider ja soolokitarrist/: Siirad tänud korraldajatele! Festival oli tehniliselt hästi korraldatud ja pakkus piisavalt häid elamusi (Vaiko Eplik, Bryan Adams, Zucchero ja uued Eesti bändid jpt.) Eriti tooks esile ka suure osa maailma DJ paremikust. Vajame igal juhul sellist festivali ja kui suudaks üle aastagi seda kuidagi elus hoida, oleks super! (näiteks ühel aastal Rabarock ja siis jälle Rocksummer Tallinnas. Jõud tuleks tõsiselt ühendada ja asjaga aastaringselt tegeleda). Kuigi programmis oli selle raha eest elamusi küll ja küll, on kahjuks aga enamusele soovijatele see kättesaamatu. Kas toetajate abiga, või kuidaga teisiti peaks suutma päevapileti hinda pisut madalamal hoida.
Astrit Rekor /Winny Puhhi esinemisest/: See oli vägev!!
Jessica Karoliina Tõnisalu /Bryan Adamsi esinemisest/: super oli!!! tahaks tagasi;)
Kris Moor: Suur tänu!
Joke Linnamaa /Rock Summer 1988 konferansjee/: Tere Jyri. On behalf of the whole Radio Ettan gang I would like to thank you for all the hospitality and kindness and your generosity during our stay at Rock Summer 25. We had the time of our life!!!!!
Ansambel Puzle: Puzle tänab meeldiva koostöö ja festivalielamuste eest! Palju head!
Daisy Part /Walking Papersi saatja/: I think I hosted the coolest guys ever – Walking Papers @ Rock Summer 25.